דלג לתוכן כפתור לפתיחת תפריט נגישות

תפריט נגישות

הצהרת נגישות

שכבת י"א - לוח זמנים וארועים לפעילות הארצית

לשכבת הי"א שלום !

שנת היא' היא שנה של התעצמות בחוגי הסיירות – במסגרת הקבוצתית החניכים כבר מטיילים באופן עצמאי ויוצאים להרפתקאות ברחבי המדבר וההרים , ברמה האישית חלק מהחניכים פונים להדרכה ולהנחלת רוח הסיירות לצעירים מהם, ובמסגרת הארצית אנו נפגשים במהלך השנה ועוסקים בחיבור שבין הסיירות לחברה הישראלית.

בשכבת יא' אנו נפגשים כל השכבה הארצית למספר כנסים שהם טיולים קצת שונים מהטיולים המוכרים לנו היוצאים אל הטבע הפראי. בישראל חיים מיעוטים רבים ומעניינים וגם בקרב הרוב היהודי יש הבדלים גדולים בין העדות השונות, התפישות הפוליטיות, הרבדים הכלכליים ועוד ועוד. כאשר אנו יוצאים לטייל, לסייר לבחון ולחקור את החברה שלנו בהווה, אנשים דומים ושונים מאיתנו אנו בהכרח לומדים רבות גם על עצמנו תוך כדי שאנחנו מפרקים דעות קדומות, חוסר ידע וחסמים המונעים מאיתנו לא פעם להתקרב ולהכיר את מי שקצת שונה מאיתנו. הכנסים הם הזדמנות מדהימה להכיר את החברים שלנו מהשכבה הארצית ולחוות חוויות אנושיות-חברתיות בלתי נשכחות.

את השנה נסיים בטיול של שבוע בנופי ומרחבי החברה הישראלית – הרפתקאת י"א – נפגוש אורחים מקהילות עדות ודתות שונות , ונצא למסעות איסוף סיפורים ואנשים ביישובים ובשטחים הפתוחים , ונכיר את החברה בה אנחנו חיים ממקור ראשון, בעצמנו, ללא התיווך של התקשורת ודומיה.

אתם מוזמנים להצטרף אלינו, ליהנות ממה שיש לנו לתת לכם, ולהביא אתכם את חבריכם.

לפרטים נוספים –

עופר כהן (רכז י"א) – 054-2226902 מייל – enmail@gmail.com

…שכבת י"א…. סיירות בנוף אנושי !!!